Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanma

İnternet üzerinden para kazanmanın mümkün olduğunu bundan yıllar öncesinde söyleselerdi birçok kişi eminim buna inanmazdı. Özellikle de oyun oynayarak para kazanmanın son derece yaygın olduğu günümüzde, oyun oynayarak Bitcoin kazanma kim istemez ki ?

Bitcoin Kazanma

İşte sizlere bugün Bitcoin kazanma yöntemleri arasında tercih edilen bir diğer yöntem olan oyun oynayarak Bitcoin kazanma hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bu alanda hizmet veren şimdilik sınırlı sayıda oyunun bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak ilerleyen yıllarda bu rakamın giderek artması düşünülmektedir. Şimdi oyun hakkında merak edilen detayları buradan açıklamak istiyoruz.

Bitcoin Kazandıran Oyunlar 2018

Oyunun akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynandığının altını çizmek istiyoruz. Özellikle şimdilik Android işletim sistemine sahip cihazlarda uygun hale gelen bu oyunun yakın zamanda İOS içinde uygun hale gelmesi üzerinde yapımcı firma çalışmalarına devam etmektedir. Oyunu cep telefonlarınıza veya tabletlerinize indirdiğiniz zaman oyunun sizlere verdiği görevleri yapmadan önce bir Bitcoin hesabınızın bulunması gerekmektedir. Bitcoin hesabınızı açtıktan hemen sonra oyun ile entegre etmeniz durumunda oyunda yapmış olduğunuz görevleri başarılı bir şekilde bitirdikten sonra Bitcoin kazanmaya başlayacaksınız.

Bitcoin Aliens Uygulaması

Oyunun konusu ise uzaylılara karşı vereceğiniz amansız mücadeledir. Burada karşınıza çıkan her uzaylıyı öldürdükten sonra hesaplarınıza yüklenecek olan Satoshi’ler anlık olarak Bitcoin’e çevrilmektedir. Kazandığınız bu Bitcoinlere hesabınıza bağlamış olduğunuz Bitcoin cüzdan hesabınıza anlık olarak geçmektedir. Ancak Bitcoin’erinizi çekmek için sitenin sizlere üye olduktan sonra sunmuş olduğu limite ulaşması durumunda yapılmaktadır. Oyunda davet ettiğiniz arkadaşlar üzerinden de satoshi kazanabilirsiniz.

Saat Başı Bitcoin Kazanma

Diğer bir oyun oynama sitesi de freebitco.in dir. Bu sitedende her saat başı satoshi kazanabilirsiniz. Kazandığınız satoshilerin yanında loto bileti de kazanıyorsunuz. Bu biletler ile her pazar günü yapılan çekilişlerde 1 BTC ye kadar kazanma ihtimaliniz var.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir