Fare Tıklama Programı

Geçenlerde bilgisayarda yapacağım bir işlem için Otomatik fare tıklama programına ihtiyaç duydum. Bir kaç web sitesinden programlar indirim. Çoğunun kullanımı zor, işlevselliği olmayan programlardı. Eski oyunculardan olduğum için aklıma bir program daha geldi. Ultima Online oynadığım zamanlardan kalan Ghost mouse indirdim ama o da Windows 10 uyumlu değildi.

Bir kaç site daha gezdikten sonra Atilla Sade isimli bir arkadaşın yapmış olduğu bir programa denk geldim. Tıklaç isimli bu program sayesinde çok kolay bir şekilde oto fare tıklatma işlemini yapabiliyorsunuz.

Fare Tıklama Programı Ayarları

Programı indirip, çalıştırdığınızda yukarıda ki şekilde açılacaktır. Süre aralığı kısmından kaç saniyede bir tıklama yapılmasını belirleyebilirsiniz. Tıklatma konumu kısmında ki + butonuna basarsanız, fare tıklatma yapmak istediğiniz yerin koordinatlarını belirleyebilirsiniz. Tıklatma sayısı kısmından ise otomatik tıklatma işleminin kaç sefer yapılacağını seçebilirsiniz.

Kısayol tuşlarına gelecek olursak ; Tıklatmayı başlatmak için F7, tıklatmayı durdurmak için F8 i kullanabilirsiniz. Tıklatma sayısını sıfırlamak için F12 tuşunu kullanabilirsiniz.

Windows Uyumlu Oto Fare Tıklatma Programı

Tıklaç programı  Windows 10, Windows 8 , Windows 7, Windows Vista ve hatta Linux işletim sistemlerine uyumlu olarak hazırlanmıştır. Yapmış olduğunuz ayarları Dosya kısmından kaydet kısmına tıklayarak kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu yazılımı Atilla Sade kişisel blogundan veya aşağıda ki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fare Tıklatma Programı Tıklaç İndir

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir