Btcheat Ödeme Yapıyor Mu ?

Merhaba arkadaşlar, sürekli internette gezinen ve araştırma yapan birisi olarak size bir web sitesinden bahsetmekte istiyorum. Btcheat isimli bu site kullanıcılarına oyun oynayarak bitcoin kazanma imkanı sunduğunu iddia ediyor. Bende siteyi araştırdım, hatta üye olup oyun oynamaya başladım. Deneyimlerimi, ödeme yapıyor mu, scam mı sizler için yazıyorum.

İlk olarak siteye üye olmak için Bitcoin cüzdanına ihtiyacınız var. Btcturk, Coinim, Blockchain gibi sitelerden kolaylıkla ücretsiz bitcoin cüzdanı edinebilirsiniz. Sitelerden herhangi birine üye olduktan sonra size benzersiz numaralar ve harflerden oluşan Bitcoin adresiniz verilecektir. Daha sonra o adres ile btc heat sayfasına üye olabilirsiniz.

Btcheat Spin Tablosu

Siteye ilk üye olduğunuz zaman size 50 spin (çevirme) hakkı verecektir. Bu çevirmeler sayesinde en az 7-8 kez bitcoin kazanmış oluyorsunuz. İlk başlarda sürekli denk geliyor ama ödeme almaya yaklaştıkça daha zor çıkmaya başlıyor. %80 den sonra hele 200-250 çevirmede 1 kere kazanabiliyorsunuz. Aşağıda ödeme tablosunu görebilirsiniz.

Daha çok çevirme hakkı kazanmak için Mine kısmından kazım yapabilirsiniz. Bu şekilde 2500 kazıma 1 çeviri hakkı verecektir. Yalnız bu kazım işlemci ile yapıldığından bilgisayarınızda kasma, donma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kazım yapacaksanız da size tavsiyem threads bölümünü 2, Speed bölümünü de %70 yapın. Bunların üstüne çıkarsanız işlemciyi çok yormuş olursunuz, böylelikle bilgisayarınızın performansı düşer.

Btcheat Ödeme Yapar mı ?

Gelelim akıllarda olan tek soruya 🙂 Ödeme yapıyor mu ? Yoksa btcheat scam mı ? Öncelikle söyleyeyim ben henüz ödeme almadım. Onun için size ödeme yapıp yapmadığı hakkında net bir bilgi veremiyorum. Yaptığım araştırmalarda ödeme alanların olduğunu gördüm. Scam diyenleri de gördüm. Youtube’ da bir çok videoda ödeme alındığını gördüm. Yine de kesin bir şey diyemiyorum. Sabrınız ve zamanınız varsa deneyebilirsiniz.

10 gün önce siteye üye olduğumda ödeme limiti 0,03 Btc olarak gözüküyordu. 2 gün önce ise bunu güncelleyerek 0,035 btc ye yükseltmişler. Böylelikle ödeme almak inanılmaz zor bir hale geldi. Yukarıda da söylediğim gibi limit %80 e ulaştığında 150-200 çevirmede 1 kere kazanıyorsunuz. Ben gündüz iş yerimde mine yapıyorum akşam evde makroya bırakıyorum. Aşağıdaki resimde hesabımdaki miktarı ve çevirme hakkımı görebilirsiniz.

Yukarı da gördüğünüz gibi 0.028 Btc biriktirebilmişim. Şuan 1000′ in üzerinde çevirme hakkım var. Ödeme alabilirsem yazıyı güncelleyip ödeme kanıtı koyacağım. Siteyi size şu an önermediğim için referans link vermeyi uygun bulmuyorum. İnşallah ödeme alırım 🙂 Bu arada siteye üye olup referans linkinizden arkadaşınızı üye yaparsanız 10 tıklama + 25 üye olma üzere 35 spin hakkı kazanacaksınız.

Zaman zaman internet üzerinde gezerken bu tarz sitelere denk geliyorum, başka bitcoin kazandıran siteler bulursam sizlerle paylaşacağım.

28.11.2017 Güncelleme

Arkadaşlar dün akşam 1100 çeviri hakkım vardı hepsini kullandım 0.0004 btc kadar arttı. Şu an hesabımda 0,0287 Btc var 550 çeviri hakkım var bu arada, Withdraw a tıklayınca %82 ye gelmiş gözüküyorum. Kullanıp güncelleme yapmaya devam edeceğim.

29.11.2017 Güncelleme

Bitcoin’in 45000 lirayı gördüğü bir güne başladık. Dün akşam itibariyle 1200 çevirme hakkı harcadım. 0.029 Btc yi gördüm çok şükür %83 e geldik.

30.11.2017 Güncelleme

Evet arkadaşlar btcheat kullanmaya devam ediyorum. Ödeme alabilecek miyim bende merak ediyorum. Şunu söyleyeyim ilk başta her akşam biliyorsunuz çark dönüyor ve çevirme hakkı, btc kazanıyorsunuz. Bana son 7 gündür hiç bir şey çıkmıyor. Hep çöp kutusu denk geliyor. Gelelim hesabımda ne kadar olduğuna… 800 e yakın çevirme yaptım uzun aradan sonra ilk defa bu kadar çok çıktı. Şu anda hesabımda 0.02967 Btc var. Önceki günlere nazaran daha çok çıkması beni sevindirdi. 0.035 btc olana kadar devam.

01.12.2017 Güncelleme

Sonunda 0,03 barajını geçmiş bulunuyorum arkadaşlar 🙂 Şu an hesabımda 0.03016 btc var. 600 e yakın spin hakkım daha var. Tahminen yarın sabaha kadar 1300 civarı spin hakkım olacak. Bu arada her 24 saatte 1 hediye çarkı dönüyor. Bu çarktan 8 gündür spin hakkı veya btc çıkmıyor.

02.12.2017 Güncelleme

Kaldığım yerden devam ediyorum. Dün btcheat blogunda bir yazı okudum. Bu yazıda bazı arkadaşların ileri ki seviyelerde zor kazanıldığından yakındığından bahsetmişler. Btcheat sitesinin sahibi de bu kadar kolay kazanım yapılmasının zaten imkansız olduğunu belirtmiş. Reklamlardan, tekliflerden ve kazım yaparak küçük miktarda gelir sağladıklarını bu gelirin ödeme seviyesini karşılamadığını söylemişler. Kazanma şanslarının düşmesinin nedeninin bu olduğunu yazmışlar. Ödemeyi gerçekleştirebilecek kadar kazım yapılırsa, kazanma şartları daha da artar. Kazanmak için şansınız var ama her kullanıcı ödeme alacak diye bir garanti vermemişler. Boş zamanlarınızı değerlendirecek bir oyun olarak düşünebilirsiniz diye belirtmişler. Ben kendimce çevirdim yazılanı sizde blog kısmından 27 Kasım da güncelledikleri yazıyı okuyabilirsiniz. Bu arada benim kazancım 0.3128 Btc ye ulaştı arkadaşlar, aynı seviyede kazandırmaya devam ederse hafta içi tamamlamış olacağım. O zaman para alıp alamayacağımız belli olacak 🙂

04.12.2017 Güncelleme

Hafta sonu çalışmadığım için fazla kazım yapamadım arkadaşlar, yeteri kadar spin hakkım olmadığından fazla bir çevirme yapamadım. 500-600 civarı bir çeviri yaptım baya denk getirdim ama 🙂 Bu hızla gidersem bu hafta sonuna kadar 0.035 seviyesine geleceğime inanıyorum. Umudumuzu kaybetmedik 🙂 0.0318 seviyesinde kaldım.

06.12.2017 Güncelleme

Çevirmeye devam ediyorum. İyice zor gelmeye başladı artık. Şuan da 0.325 btc kazanç elde etmişim. %92 oalrak gözüküyor. Kazmaya devam ediyorum bakalım az da olsa çıkmaya devam edecek mi ? Yoksa diğer arkadaşların dediği gibi belli bir seviyeden sonra hiç gelmeyecek mi göreceğim.

07.12.2017 Güncelleme

Dün akşam 0.3275 btc oldu. Bugün tam 1800 spin yaptım 1 kere bile çıkmadı arkadaşlar. Hafta sonuna kadar devam edeceğim. Çıkmazsa bırakmayı düşünüyorum.

16.12.2017 Güncelleme

Arkadaşlar yaklaşık 10000 çeviri yaptım hiç bir kere denk gelmedi. Onun için artık burayı bırkamış bulunuyorum. Bir kaç site daha buldum altcoin kazım imkanı olan onlarla ilgileniyorum. Ödeme de aldım hatta 1-2 gün içerisinde detaylı yazı yazacağım. Ödeme aldığım için size de önereceğim. Minergate isimli siteden bir çok altcoini kazabilirsiniz. Kendi programı sayesinde bilgisayarınızın hem cpu hem ekran kartı gücüne göre mining yapabilirsiniz. Kazdığının coinleri Binance borsasındaki cüzdanınıza gönderip kolayca satım yapabilirsiniz. Bir kaç gün içerisinde bununla ilgili bir yazı yayınlayacağım. Ödeme kanıtı resmi aşağıdadır. Btcheat e harcadığım zamanı buraya harcasaydım 250-300 dolar kazanmıştım. Geç kalmayın sizde bırakın.

204 Yorum

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir